Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zapustené Osvetlenie

Drop

Zapustené Osvetlenie Drop je svietidlo navrhnuté tak, aby hľadalo minimalistickú estetiku a pokojnú atmosféru. Jeho inšpiráciou bolo prirodzené svetlo, chlad, svetlíky, pokoj a vyrovnanosť. Bezproblémová fúzia medzi funkčnosťou a krásou, dokonalá harmónia dosiahnutá stropom a osvetlením. Kvapka bola navrhnutá skôr ako sklon, než ako prerušenie, aby podporila návrh interiéru, ktorý prúdi prirodzene, minimalisticky a útulne. Naším cieľom bolo získať estetické trendy a pretransformovať ich do konštrukčných hodnôt tak, aby sa vzťahovali na toto nové svietidlo. Elegancia a výkon, dokonale zjednotené.

Názov projektu : Drop, Meno dizajnérov : Rubén Saldaña Acle, Meno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Drop Zapustené Osvetlenie

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.