Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

Tekant

Stoličky Tekant je moderná stoličky kvôli materiálom, ktoré sú vyrobené a ako štruktúra funguje. Jej podstata vychádza z geometrickej kombinácie strategického preskúmania štruktúry, ktorá vedie k geometrickej hre trojuholníkov, vďaka ktorej je Tekant vysoko odolným kreslom. Zahrnuté je aj metakrylátové čalúnenie, ktoré vyjadruje pocit ľahkosti a vizuálnej čistoty, čím sa štruktúra stáva hlavným prvkom stoličky. Tekant sa môže hrať s rôznymi farbami štruktúry a čalúnenia metakrylátu, takže si môžete vytvoriť vlastnú kombináciu stoličiek Tekant.

Názov projektu : Tekant, Meno dizajnérov : Sebastian Dominguez Enrich, Meno klienta : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant Stoličky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.