Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hracia Doska

smart board

Hracia Doska Tieto hracie dosky predstavujú didaktické zdroje, ktoré pomáhajú deťom získať vedomosti, zručnosti, podmienky a skúsenosti v predškolskom veku. Využívanie tejto rady podporuje a zlepšuje rozvoj jemných motorických schopností, praktických zručností a logického a matematického myslenia. Aj tieto rady podporujú kognitívny vývoj a stimulujú rozvoj reči. Na zábavnej a ľahkej ceste pri hraní s doskami si deti rozvíjajú svoje schopnosti a precvičujú si určité zručnosti. Inteligentné dosky obsahujú kontrolu chýb a podporujú rozvoj fantázie a kreativity.

Názov projektu : smart board, Meno dizajnérov : Ljiljana Reljic, Meno klienta : smart board.

smart board Hracia Doska

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.