Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčný Stôl

Portable Lap Desk Installation No.1

Multifunkčný Stôl Táto inštalácia prenosného prenosného počítača typu Lap Desk č.1 je navrhnutá tak, aby používateľom poskytla flexibilný, univerzálny, sústredený a uprataný pracovný priestor. Stôl pozostáva z riešenia, ktoré šetrí priestor a upevňuje sa na stenu, a môže sa uložiť rovno proti stene. Stôl vyrobený z bambusu je odnímateľný z nástennej konzoly, čo užívateľovi umožňuje používať ho ako stolový stôl na rôznych miestach v domácnosti. Pracovný stôl tiež pozostáva z drážky naprieč hornou časťou, ktorá sa dá použiť ako stojan na telefón alebo tablet na zlepšenie používateľského zážitku z produktu.

Názov projektu : Portable Lap Desk Installation No.1, Meno dizajnérov : Liyang Liu, Meno klienta : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Multifunkčný Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.