Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hotel, Rezidencie, Kúpele

Hotel de Rougemont

Hotel, Rezidencie, Kúpele Hotel de Rougemont, navrhnutý pre náročnú medzinárodnú klientelu, musel nájsť spoločné prostredie medzi tradičným švajčiarskym štýlom chaty a súčasným luxusným letoviskom. Interiéry, inšpirované okolitou prírodou a miestnou architektúrou, sú navrhnuté tak, aby sprostredkovali ducha alpskej pohostinnosti, a znovu objavujú tradíciu s vyváženou kombináciou starej a novej. Autentické prírodné materiály a tradičné remeselné spracovanie sú vyznačené čistým dizajnom, kde vlastné detaily a sofistikované svietidlá a povrchové úpravy vyžarujú nenápadný pocit elegancie.

Názov projektu : Hotel de Rougemont, Meno dizajnérov : Claudia Sigismondi, Andrea Proto, Meno klienta : PLUSDESIGN.

Hotel de Rougemont Hotel, Rezidencie, Kúpele

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.