Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Klubový Stôl

Strech.me

Klubový Stôl Klubový a konferenčný stolík Strech.me je odpoveďou na žiadosť multifunkčného nábytku v modernom dome. Používateľom sa odporúča vytvárať rôzne kombinácie, ktoré určujú jeho aktuálnu formu a funkciu. V zasunutom stave šetrí miesto, zatiaľ čo vysúvanie stola je možné vľavo a vpravo bez akejkoľvek kovovej časti alebo ďalších mechanizmov - od 80 do 150 cm. Dva roztiahnuteľné prvky môžu byť úplne odstránené z hlavnej konštrukcie a usporiadané tak, že nezávisle slúžia ako univerzálne priestorové prvky: lavica, prídavný stôl, stojan na vázy / noviny alebo nočný stolík.

Názov projektu : Strech.me, Meno dizajnérov : Ivana Cvetkovic Lakos, Meno klienta : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me Klubový Stôl

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.