Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesné Svietidlo

Spin

Závesné Svietidlo Spin, navrhnutý Rubenom Saldanom, je závesná LED lampa pre akcentačné osvetlenie. Minimalistický výraz jej základných línií, zaoblenej geometrie a tvaru dáva Spinovi krásny a harmonický dizajn. Jeho telo, celé vyrobené z hliníka, prepožičiava ľahkosť a konzistenciu a zároveň pôsobí ako chladič. Jeho stropná podhľadová montáž a ultra tenký tenzor vytvárajú pocit vzdušnej plávateľnosti. Spin je k dispozícii v čiernej a bielej farbe a je ideálnym svietidlom pre umiestnenie do barov, pultov, vitrín ...

Názov projektu : Spin, Meno dizajnérov : Rubén Saldaña Acle, Meno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Spin Závesné Svietidlo

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.