Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bodové Svetlo

Thor

Bodové Svetlo Thor je LED bodové svietidlo, navrhnuté spoločnosťou Ruben Saldana, s veľmi vysokým tokom (až 4,700 lm), spotrebou iba 27 až 38 W (v závislosti od modelu) a dizajnom s optimálnym riadením teploty, ktoré využíva iba pasívne rozptyľovanie. To robí Thor vyniknúť ako jedinečný produkt na trhu. Thor má vo svojej triede kompaktné rozmery, pretože vodič je integrovaný do svietidla. Stabilita jeho ťažiska nám umožňuje nainštalovať toľko Thoru, koľko si želáme, bez toho, aby sme spôsobili naklonenie koľaje. Thor je LED bodové svietidlo ideálne pre prostredie so silnými požiadavkami na svetelný tok.

Názov projektu : Thor, Meno dizajnérov : Rubén Saldaña Acle, Meno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor Bodové Svetlo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.