Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vodné A Liehové Poháre

Primeval Expressions

Vodné A Liehové Poháre Krištáľové poháre v tvare vajca so šikmým rezom. Jednoduchá kvapka sklovca, prírodná šošovka, zachytená v temperamentných krištáľových sklách, ktoré radostne kývajú na svojej zaoblenosti a zároveň si zachovávajú stabilitu vďaka premyslenému usporiadaniu materiálov. Ich hojdanie vytvára uvoľnenú a zábavnú atmosféru. Okuliare sa pri držaní diskrétne prispôsobia dlani. V symbióze s jemne navrhnutými, ručne vyrábanými táckami z vlašských orechov alebo xylitu - starovekého reziva. Doplnené elipsovitými vaničkami na vlašské orechy na tri alebo desať pohárov a podnos na jedlo. Misky sú otočné vďaka svojmu hladkému eliptickému tvaru.

Názov projektu : Primeval Expressions, Meno dizajnérov : Mateja Krasovec Pogorelcnik, Meno klienta : Stories Design.

Primeval Expressions Vodné A Liehové Poháre

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.