Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Detský Odev

PomPom

Detský Odev Vnímanie častí a celku prispieva k geometrii, ľahko identifikovateľnej s dôrazom na výrobky, ktoré sa majú predávať. Ťažkosti pri kreatívnom akte zosilnil veľký lúč, ktorý zlomil priestor, už s malými rozmermi. Možnosť naklonenia stropu s referenčnými opatreniami výlohy, lúča a zadnej časti obchodu bola začiatkom losovania po zvyšok programu; obeh, výstava, servisný pult, komoda a skladovanie. V priestore dominuje neutrálna farba prerušovaná silnými farbami, ktoré označujú a organizujú priestor.

Názov projektu : PomPom, Meno dizajnérov : Albertina Oliveira, Meno klienta : Albertina Oliveira - Arquitectura Unipessoal Lda.

PomPom Detský Odev

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.