Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchod

Munige

Obchod Od exteriéru a interiéru cez celú budovu je plný betónového materiálu doplneného čiernou, bielou a niekoľkými farbami dreva, ktoré spolu vytvárajú chladný tón. Schodisko v strede priestoru sa stáva vedúcou úlohou, rôzne uhlové zahnuté tvary sú rovnako ako kužeľ nesúci celé druhé poschodie a v prízemí sa spájajú s rozšírenou plošinou. Priestor je ako úplne časť.

Názov projektu : Munige, Meno dizajnérov : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Meno klienta : B.P.S design.

Munige Obchod

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.