Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesná Lampa

Vector equilibrium

Závesná Lampa Vector Equilibrium je závesné a modulárne osvetlenie so systémom kladiek. Svietivosť sa dá regulovať moduláciou. Sférická sklenená váza, ktorá slúži ako protiváha, môže obsahovať rôzne ozdobné prvky. Vo svojej rozmiestnenej podobe sa dizajn premení na kockovník. Na základe zmluvy sa premení na ikosedron. V oboch prípadoch je žiarovka umiestnená v strede osvetlenia a poskytuje dobré proporcie. Osvetlenie sa môže dodávať v pyramidálnom obale.

Názov projektu : Vector equilibrium, Meno dizajnérov : Nicolas Brevers,, Meno klienta : Gobo.

Vector equilibrium Závesná Lampa

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.