Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Žehliaca Doska

DAZZL360

Žehliaca Doska Žehliaca doska sa od začiatku nezmenila, hoci sa pre mnohých ľudí považuje za náročnú povinnosť. Žehliaca doska Dazzl360 je inovatívny nový produkt, ktorý navždy zmení spôsob žehlenia. Funkcia otáčania dosky o 360 stupňov uľahčuje a rýchlejšie žehlenie. Tento inovatívny žehliaci systém obsahuje navyše špeciálnu nohavicu, detailnú dosku na krk a rukáv, 360 otočný kovový rám, vešiak na látky po železe, osem úrovní nastavenia a mechanizmus zámku EZ pre pohodlné skladanie a uskladnenie.

Názov projektu : DAZZL360, Meno dizajnérov : Lee Kibeom, Meno klienta : DAZZL360.

DAZZL360 Žehliaca Doska

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.