Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálna Transformácia

Tigi

Digitálna Transformácia Jeden z najznámejších entít vo vlasovej móde sa chystá urobiť odvážny krok do digitálnej relevantnosti. Prestavba rozsahov Professional dot com a Tigi Color Copyright bola riadená kombináciou obsahu na mieru, vytvoreného umelcami, zapojením súčasných fotografov a zatiaľ neviditeľnými výrazmi dizajnu v digitálnej podobe. Jemné, ale ostré kontrasty medzi technikami a remeslom. Nakoniec vedie Tigi zdravým krok za krokom k skutočnej digitálnej transformácii od 0 do 100.

Názov projektu : Tigi, Meno dizajnérov : Fayssal Loussaief, Meno klienta : Unilever UK TIGI.

Tigi Digitálna Transformácia

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.