Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Newmoon

Lampa Newmoon je stropná lampa vyrobená z fúkaného skla a malé svetlá sú umiestnené vo vnútri otvorov inšpirovaných povrchom Mesiaca s jeho sýrovými dierami, ktorých cieľom je priviesť mesačné svetlo do domácej atmosféry. Tento pútavý sklenený tienidlo so zaoblenými okrajmi otvorov dáva zmysel pre modernitu. Tieto svetelné diery sa pod uhlom ovíjania lepšie a širšie rozsvietia. Výkon a estetická krása sú spojené a tiež vytvárajú emocionálne spojenie medzi „Newmoon“ a ľuďmi.

Názov projektu : Newmoon, Meno dizajnérov : Nima Bavardi, Meno klienta : Nima Bvi Design.

Newmoon Lampa

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.