Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Lunipse

Lampa "Lunipse" je súprava stropnej jedálenskej stolnej lampy vyrobenej zo skla a ultra poškriabanej ocele, ktorá je na nej naviazaná, inšpirovaná fenoménom zatmenia Mesiaca kvôli lomu slnečného žiarenia zemskou atmosférou do tieňového kužeľa. Cieľom je priniesť mesačné svetlo a prezentáciu zatmenia Mesiaca do atmosféry domova. Výkon a estetická krása sú spojené a tiež vytvárajú emocionálne spojenie medzi „Lunipse“ a používateľom, širšie svetlo a lepšiu difúziu a osvetlenie. Tieto atraktívne tienidlá s oceľovým krytom dodávajú zmysel pre modernitu.

Názov projektu : Lunipse, Meno dizajnérov : Nima Bavardi, Meno klienta : Nima Bvi Design.

Lunipse Lampa

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.