Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výstava

AS & Palitra

Výstava Hlavným cieľom stánku AS & PALITRA bolo predstaviť tapetu výrobkov spoločnosti ako prvok dekorácie interiéru na výstave MosBuild 2016. Dominantným prvkom estetického konceptu stánku je pergola. Konce strešných nosníkov sú umiestnené mimo stojana a vytvárajú ilúziu transformácie interiéru do exteriéru. Priestor stojana usporiadaný pomocou oblúkov a lúčov, fragmenty stien s tapetou a vytvárajú efekt otvorenosti.

Názov projektu : AS & Palitra, Meno dizajnérov : Viktor Bilak, Meno klienta : EXPOLEVEL.

AS & Palitra Výstava

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.