Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Yan

Stolička Dieťa je vždy dobrým zdrojom inšpirácie. Takto inšpirovali a vytvorili stoličku Yan. „Yan“ znamená v čínštine oko. Inšpirovaná detskou perspektívou, stolička Yan bola vytvorená na vyjadrenie toho, aký nádherný a farebný je svet detskými očami. Tvar stolice je odvodený od prierezu oka. Použitím žiarivých farieb látky reprezentuje nádherný svet a kontrastuje s priehľadným akrylom, stolica predstavuje svoju silnú identitu a pútavý výhľad, najmä svojím nekonvenčným tvarom.

Názov projektu : Yan, Meno dizajnérov : Irene Lim, Meno klienta : Shin.

Yan Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.