Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Ballerina

Prsteň Láska dizajnéra k klasickej hudbe a ruský balet ju inšpirovali k vytvoreniu tohto prsteňa, ktorý ponúka príležitosť predstaviť jednu z jej silných stránok: navrhovanie s organickými tvarmi. Tento prsteň z ružového zlata a jeho morganitový kameň obklopený ružovými zafírmi sa dajú vidieť. Dizajn rámu umožňuje žiareniu iskier drahých kameňov a ich farbám, zatiaľ čo figúrka baleríny a zvlnený kameň vytvárajú dynamický tvar prsteňa, čo vytvára dojem, že sa balerína vznáša pozdĺž ruky.

Názov projektu : Ballerina, Meno dizajnérov : Larisa Zolotova, Meno klienta : Larisa Zolotova.

Ballerina Prsteň

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.