Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ozdoba Tela

Metamorphosis 3D

Ozdoba Tela 3D tlačené tetovanie je trojrozmerné fyzikálne znázornenie určitého 2D návrhu. Výsledkom je na mieru šitá dekorácia tela, ktorá je flexibilná a dá sa ľahko aplikovať na povrch pokožky pomocou bio priateľských silikónových lepidiel. Pozitívny reliéfny efekt dosiahnutý po aplikácii komunikuje základné informácie o dizajne vizuálnou aj hmatovou stimuláciou. Dekorácia vlastného tela v 3D tlači je menej trvalou a neinvazívnou alternatívou k tradičným tetovaniam, ktorá ponúka novú úroveň príležitostí na sebavyjadrenie a transformáciu ľudskej formy.

Názov projektu : Metamorphosis 3D, Meno dizajnérov : Jullien Nikolov, Meno klienta : University of Lincoln.

Metamorphosis 3D Ozdoba Tela

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.