Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolekcia Šperkov

Imagination

Kolekcia Šperkov Vo výzdobe, ktorú vytvoril Yumin Konstantin, neuvidíme doslovné opakovanie prírody. Jeho tvary pre oči sú rôzne, nejde o obrázky z atlasu biológie, popravené z drahých kovov a drahých kameňov. Sú to artefakty vytvorené na ozdobenie tváre a tela osoby. Ak chcete pridať jeho každý deň radosť. Keďže sú však tvorcami umeleckej fantázie, nesú v sebe život prírody prostredníctvom dotyku. Prostredníctvom textúry a hmatateľných vlastností odolných materiálov, hrou svetla a tieňa na ich povrchoch.

Názov projektu : Imagination, Meno dizajnérov : Konstantin Yumin, Meno klienta : Konstantin Yumin .

Imagination Kolekcia Šperkov

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.