Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dekoratívny Betón

ConcreteCube

Dekoratívny Betón V rámci tohto projektu experimentovala Emese Orbán s formami vyrobenými z rôznych materiálov a okrem toho miešala betón s inými materiálmi. Dizajnér chcel tiež vytvoriť netradičné povrchy, ako aj natrieť betón rôznym spôsobom. Pokúsila sa odpovedať na nasledujúce otázky. V akom rozsahu by sa dalo modifikovať konkrétne to, že si materiál zachová svoje vlastnosti? Je betón iba šedý, studený a tvrdý materiál? Dizajnér dospel k záveru, že vlastnosti betónu sa môžu zmeniť, a preto môžu vzniknúť nové materiálové vlastnosti a dojmy.

Názov projektu : ConcreteCube, Meno dizajnérov : Emese Orbán, Meno klienta : Emese Orbán.

ConcreteCube Dekoratívny Betón

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.