Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hračka

Mini Mech

Hračka Mini Mech, inšpirovaný flexibilnou povahou modulárnych štruktúr, je súbor priehľadných blokov, ktoré je možné zostaviť do komplexných systémov. Každý blok obsahuje mechanickú jednotku. Vďaka univerzálnemu dizajnu spojok a magnetických konektorov je možné vyrobiť nekonečné množstvo kombinácií. Tento dizajn má zároveň vzdelávacie aj rekreačné účely. Zameriava sa na rozvoj sily tvorby a umožňuje mladým inžinierom vidieť skutočný mechanizmus každej jednotky jednotlivo a kolektívne v systéme.

Názov projektu : Mini Mech, Meno dizajnérov : Negar Rezaei & Ghazal Esmaeili, Meno klienta : Singoo Design Group.

Mini Mech Hračka

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.