Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pracovný Stôl

Timbiriche

Pracovný Stôl Dizajn vyzerá tak, že odráža neustále sa meniaci život súčasného človeka v polyvalentnom a vynaliezavom priestore, ktorý s jediným povrchom prispôsobeným neprítomnosťou alebo prítomnosťou kúskov dreva, ktoré sa posúvajú, odstraňujú alebo umiestňujú, ponúka nekonečné možnosti usporiadania predmetov. v pracovnom priestore, zabezpečenie stálosti na miestach vytvorených na mieru a zodpovedajúcich potrebám každého okamihu. Dizajnéri sa inšpirujú tradičnou hrou timbiriche, ktorá pripomína podstatu prispôsobenia matice osobných pohyblivých bodov, ktorá poskytuje na pracovisku hravý priestor.

Názov projektu : Timbiriche, Meno dizajnérov : Andrea Cecilia Alcocer Carrillo, Meno klienta : LAAR.

Timbiriche Pracovný Stôl

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.