Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čalúnené Akustické Panely

University of Melbourne - Arts West

Čalúnené Akustické Panely Našou hlavnou úlohou bolo dodať a nainštalovať množstvo akustických panelov zabalených v tkanine rôznych veľkostí, uhlov a tvarov. Počiatočné prototypy zaznamenali zmeny v dizajne aj vo fyzických prostriedkoch inštalácie a zavesenia týchto panelov zo stien, stropov a spodnej strany schodísk. V tomto okamihu sme si uvedomili, že súčasné proprietárne závesné systémy pre stropné panely nie sú vhodné pre naše potreby a navrhli sme vlastné.

Názov projektu : University of Melbourne - Arts West , Meno dizajnérov : Peter Rattle for CUS (Vic) Pty Ltd, Meno klienta : Commercial Upholstery Solutions (Vic) Pty Ltd.

University of Melbourne - Arts West  Čalúnené Akustické Panely

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.