Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Elektrická Gitara

Eagle

Elektrická Gitara Eagle predstavuje nový koncept elektrickej gitary založený na ľahkom, futuristickom a sochárskom dizajne s novým dizajnovým jazykom inšpirovaným filozofiou Streamline a Organic design. Forma a funkcia zjednotené v celku s vyváženými proporciami, prepletenými objemami a elegantnými líniami so zmyslom pre prietok a rýchlosť. Pravdepodobne jedna z najľahších elektrických gitár na aktuálnom trhu.

Názov projektu : Eagle, Meno dizajnérov : David Flores Loredo, Meno klienta : David Flores Loredo.

Eagle Elektrická Gitara

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.