Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vianočný Stromček

A ChristmaSpiral

Vianočný Stromček Dizajnér sa pokúsil interpretovať klasický symbol tradície, vianočný strom, pomocou nových foriem a nových materiálov. Zameral sa najmä na vývoj predmetu, ktorý sa stal súčasne nádobou, a jej obsahom, navrhol krabicový kontajner, ktorý sa po vystavení stane nosnou základňou. V skutočnosti, keď sa strom nepoužíva, je obklopený a chránený valcovou drevenou škatuľou, zatiaľ čo keď sa exponuje, vyvíja sa v špirálovom tvare, obklopený svetelným lúčom po celej svojej dĺžke, čo zvyšuje vertikálnu kompozíciu tohto konštrukčného objektu.

Názov projektu : A ChristmaSpiral, Meno dizajnérov : Francesco Taddei, Meno klienta : Francesco Taddei.

A ChristmaSpiral Vianočný Stromček

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.