Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ocenená Prezentácia

Awards show

Ocenená Prezentácia Táto slávnostná scéna bola navrhnutá s jedinečným vzhľadom a vyžadovala flexibilitu pri prezentácii hudobnej show a niekoľkých rôznych ocenených prezentácií. Súpravy boli vnútorne osvetlené, aby prispeli k tejto flexibilite, a zahŕňali lietajúce prvky ako súčasť súpravy, ktorá sa niesla počas prehliadky. Išlo o prezentáciu a slávnostné odovzdávanie cien pre neziskovú organizáciu.

Názov projektu : Awards show, Meno dizajnérov : Scientology Media Productions, Meno klienta : SMP Sets & Props.

Awards show Ocenená Prezentácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.