Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Webová Stránka

Upstox

Webová Stránka Upstox, predtým dcérska spoločnosť RKSV, je online platforma na obchodovanie s akciami. Odlišné výrobky určené pre obchodníkov a laikov sú spolu so vzdelávacou platformou voľného obchodu jedným z najsilnejších USP spoločnosti Upstox. Celá stratégia a značka boli konceptualizované počas fázy navrhovania v štúdiu Lollypop. Dôkladní konkurenti, používatelia a prieskum trhu pomohli pri poskytovaní riešení, ktoré vytvorili diskrétnu identitu webovej stránky. Dizajn bol interaktívny a intuitívny pomocou vlastných ilustrácií, animácií a ikon, ktoré pomáhajú prelomiť monotónnosť dátovo riadenej webovej stránky.

Názov projektu : Upstox, Meno dizajnérov : Lollypop Design Studio, Meno klienta : Upstox.

Upstox Webová Stránka

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.