Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Logo

N&E Audio

Logo Počas procesu redizajnovania loga N&E predstavuje N, E meno zakladateľov Nelson a Edison. Integrovala preto znaky N & E a zvukovú vlnu, aby vytvorila nové logo. Ručne vyrobený HiFi je jedinečný a profesionálny poskytovateľ služieb v Hongkongu. Očakávala, že predstaví špičkovú profesionálnu značku a vytvorí vysoko relevantnú oblasť. Dúfa, že ľudia pochopia, čo logo znamená, keď sa naň pozrú. Cloris povedal, že výzvou vytvorenia loga je, ako uľahčiť rozpoznávanie znakov N a E bez použitia príliš komplikovanej grafiky.

Názov projektu : N&E Audio, Meno dizajnérov : Wai Ching Chan, Meno klienta : N&E Audio.

N&E Audio Logo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.