Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru Bytu

The way we were

Dizajn Interiéru Bytu „Človek doteraz nevymyslel nič, čím by toľko šťastia vyprodukovalo ako dobrá krčma alebo hostinec.“ Samuel Johnson Base o jedinečnej britskej kultúre krčmy. Klient a dizajnéri dosiahli konsenzus a tešia sa na vytvorenie prostredia, ktoré môže poskytnúť pocit spolupatričnosti a priestorového relaxu v domácnosti. Z fantázie domova je najdôležitejšie využiť hmotné priestory na ovplyvnenie nehmotných aktivít, ktoré môžu posilniť emočné spojenia medzi obyvateľmi.

Názov projektu : The way we were, Meno dizajnérov : PEI CHIEH LU, Meno klienta : ISID Ltd..

The way we were Dizajn Interiéru Bytu

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.