Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Branding A Balenie Nápojov

Jus Cold Pressed Juicery

Branding A Balenie Nápojov Logo a obal navrhla miestna firma M - N Associates. Obal vytvára správnu rovnováhu medzi tým, či je mladý a bedrový, ale aj nejakým spôsobom pekný. Biele logo sieťotlače vyzerá kontrastne s farebným obsahom a biela čiapka ho zvýrazňuje. Trojuholníková štruktúra fľaše sa pekne hodí na vytvorenie troch samostatných panelov, jedného pre logo a dvoch pre informácie, najmä podrobné informácie o okrúhlych rohoch.

Názov projektu : Jus Cold Pressed Juicery, Meno dizajnérov : M — N Associates, Meno klienta : M — N Associates.

Jus Cold Pressed Juicery Branding A Balenie Nápojov

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.