Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jemné Klenotové Vajíčko

The Movie Theatre

Jemné Klenotové Vajíčko Tento umelecký objekt je inšpiráciou pre nadčasové klenoty Faberge a legendu Marilyn Monroe. The Movie Theatre Fine Jeweled Egg je veľké kinetické jemné šperky kombinujúce umelecký objekt a sochu. Postava Marilyn bola premietnutá z fotografie, ktorú urobil v roku 1957 Richard Avedon, kde vystupuje s pštrosími fanúšikmi. Filmové divadlo je produktom ručne vyrábaných a digitálnych výrobných technológií, ktoré boli vyrobené zo striebra a boli vyrobené z 193 kubických zirkóniových drahokamov. Objekt sa skladá z 3 častí: Divadlo, spinning vnútornej časti a sochy Marilyn.

Názov projektu : The Movie Theatre, Meno dizajnérov : Larisa Zolotova, Meno klienta : Larisa Zolotova.

The Movie Theatre Jemné Klenotové Vajíčko

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.