Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru Hotela

Stories Container

Dizajn Interiéru Hotela Kontajner prepraví náklad na miesto. Hotel poskytuje cestujúcim oddychové miesta. Prechodné miesto odpočinku je to, čo majú spoločné. Preto použite pojem „kontajner“ ako koncept hotela. Hotel nie je len miestom odpočinku, ale aj priestorom s osobnosťou. Každá izba má svoj vlastný výraz a osobnosť. Preto vytvorte osem rôznych apartmánov podľa nasledovných pokynov: Doprajte si, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey a Ballerina. Stabilný dom je nielen miesto odpočinku, ale aj zásobovacia stanica pre vášho ducha.

Názov projektu : Stories Container, Meno dizajnérov : Chiung Hui Fu, Meno klienta : YULI DESIGN.

Stories Container Dizajn Interiéru Hotela

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.