Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia A Bar

Kopp

Reštaurácia A Bar Dizajn reštaurácie musí byť atraktívny pre klientov. Interiéry musia zostať čerstvé a príťažlivé pre budúce trendy v dizajne. Netradičné použitie materiálov je jedným zo spôsobov, ako udržať zákazníkov v kontakte s dekorom. Kopp je reštaurácia, ktorá bola navrhnutá na základe tejto myšlienky. Kopp v miestnom Goanskom jazyku znamená pohárik nápoja. Pri navrhovaní tohto projektu bola ako koncept predstavená vírivka vytvorená miešaním nápoja v pohári. Zobrazuje filozofiu dizajnu opakovania modulov generujúcich vzory.

Názov projektu : Kopp, Meno dizajnérov : Ketan Jawdekar, Meno klienta : Kopp.

Kopp Reštaurácia A Bar

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.