Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia A Bar

WTC Effingut

Reštaurácia A Bar Návrhári musia experimentovať s rôznymi konceptmi v dizajnoch reštaurácií, ktoré môžu prilákať klientelu a zostať čerstvé a príťažlivé pre budúce trendy v dizajne. Netradičné použitie materiálov je jedným z takých spôsobov, ako udržať patrónov v kontakte s dekorom. Effingut je zavedená značka v pivovare, ktorá verí v túto myšlienku. Koncepciou tejto reštaurácie je nekonvenčné použitie častí motora pre atmosféru. Vyjadruje vzťah medzi vášňami mládeže a spája miestny kontext Pune s pivnou kultúrou Nemecka. Recyklovaná sviečka na pozadí baru je ďalšou črtou dekorácie

Názov projektu : WTC Effingut, Meno dizajnérov : Ketan Jawdekar, Meno klienta : Effingut Brewerkz Pvt. Ltd..

WTC Effingut Reštaurácia A Bar

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.