Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesná Lampa

Diva

Závesná Lampa Dizajnér tohto prívesku bol inšpirovaný modernou sochou, prírodnými javmi a súčasnou architektúrou. Tvar lampy je definovaný eloxovanými hliníkovými tyčami, ktoré sú presne usporiadané do 3D tlačeného krúžku, čím vytvárajú dokonalú rovnováhu. Biele sklo v strede harmonizuje s tyčami a dodáva svojmu sofistikovanému vzhľadu.

Názov projektu : Diva, Meno dizajnérov : Daniel Mato, Meno klienta : Loomiosa Ltd..

Diva Závesná Lampa

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.