Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

La Boca Centro

Reštaurácia La Boca Centro je trojročná barová a jedálenská sála zameraná na pestovanie kultúrnych výmen v rámci témy španielska a japonská kuchyňa. Pri návšteve rušnej Barcelony sa náš návrh inšpiroval nádherným prírastkom mesta a interakciou s veselými veľkorysými ľuďmi v Katalánsku. Namiesto toho, aby sme trvali na úplnej reprodukcii, zamerali sme sa čiastočne na lokalizáciu, aby sme zachytili originalitu.

Názov projektu : La Boca Centro, Meno dizajnérov : Aiji Inoue, Meno klienta : La Boca Centro.

La Boca Centro Reštaurácia

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.