Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umelecké Šperky

Phaino

Umelecké Šperky Phaino je kolekcia 3D tlačených šperkov kombinujúca umenie a technológie. Pozostáva z náušníc a príveskov. Každá skladba je 3D rekreaciou minimalistického konceptuálneho umeleckého diela Zoi Roupakie, ktoré odhaľuje hĺbku ľudskej interakcie, pocity a myšlienky. Z každého umeleckého diela sa vyberie 3D model a 3D tlačiareň vyrába šperky z mosadze so 14 K zlatom, ružovým zlatom alebo ródiom. Návrhy šperkov si zachovávajú umeleckú hodnotu a estetiku minimalizmu a stávajú sa kusmi, ktoré ľuďom odhaľujú zmysel, ako to napovedá názov Phaino.

Názov projektu : Phaino, Meno dizajnérov : Zoi Roupakia, Meno klienta : Zoi Roupakia.

Phaino Umelecké Šperky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.