Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zbierka Šperkov

Merging Galaxies

Zbierka Šperkov Zbierka šperkov Zlúčenie galaxií od Olga Yatskaer je založená na troch hlavných prvkoch, z ktorých dva sú vyrobené v dvoch rôznych veľkostiach, ktoré predstavujú galaxie, planétové systémy a planéty. Kusy existujú v zlate / lapis lazuli, zlato / jadeit, striebro / onyx a striebro / lapis lazuli. Každý prvok má na zadnej strane sieťový tvar, ktorý predstavuje gravitačné sily. Týmto spôsobom sa kusy nepretržite menia, keď sú opotrebované, ako sa prvky otáčajú. Optické ilúzie sa navyše vytvárajú jemnými rytinami, akoby boli položené malé drahé kamene.

Názov projektu : Merging Galaxies, Meno dizajnérov : Olga Yatskaer, Meno klienta : Queensberg.

Merging Galaxies Zbierka Šperkov

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.