Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jazdecký Pavilón

Oat Wreath

Jazdecký Pavilón Jazdecký pavilón je súčasťou novovytvoreného jazdeckého centra. Objekt sa nachádza na kultúrnom dedičstve a je chránený kultúrnou oblasťou historického súboru výstavy. Hlavnou architektonickou koncepciou je vylúčenie masívnych kapitálových múrov v prospech priehľadných prvkov z drevených čipiek. Hlavným motívom fasádneho ornamentu je štylizovaný rytmický vzor vo forme pšeničných uší alebo ovsa. Tenké kovové stĺpy takmer neznateľne podopierajú svetelné lúče lepenej drevenej strechy, ktorá sa zdvihla, pričom dotvára štylizovaná silueta hlavy koňa.

Názov projektu : Oat Wreath, Meno dizajnérov : Polina Nozdracheva, Meno klienta : ALPN Ltd./Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd..

Oat Wreath Jazdecký Pavilón

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.