Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Udon Restaurant And Shop

Inami Koro

Udon Restaurant And Shop Ako môže architektúra predstavovať kulinársky koncept? Okraj lesa je pokusom o odpoveď na túto otázku. Inami Koro znovuobjavuje tradičné japonské pokrmy Udon pri súčasnom zachovaní bežných techník prípravy. Nová budova odráža ich prístup prepracovaním tradičných japonských drevených stavieb. Všetky obrysové čiary vyjadrujúce tvar budovy boli zjednodušené. Zahŕňa to sklenený rám ukrytý vo vnútri tenkých drevených stĺpov, sklon strechy a stropu a okraje zvislých stien, ktoré sú všetky vyjadrené jednou čiarou.

Názov projektu : Inami Koro, Meno dizajnérov : Tetsuya Matsumoto, Meno klienta : Miki City..

Inami Koro Udon Restaurant And Shop

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.