Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hodiny

Reverse

Hodiny Kým čas plynie, hodiny zostali rovnaké. Reverzia nie je obyčajné hodiny, je to obrátenie, minimalistický dizajn hodín s jemnými zmenami, vďaka ktorým je jedinečný. Ruka smerujúca dovnútra sa otáča vo vonkajšom kruhu tak, aby ukazovala hodinu. Malá ruka smerujúca von stojí sama a otáča sa, aby ukazovala minúty. Reverzia bola vytvorená odstránením všetkých prvkov hodín okrem jej valcovej základne, odtiaľ prevzala predstavivosť. Cieľom tohto dizajnu hodín je pripomenúť vám čas.

Názov projektu : Reverse, Meno dizajnérov : Mattice Boets, Meno klienta : Mattice Boets.

Reverse Hodiny

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.