Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Modulárny Kompostér

Orre

Modulárny Kompostér Odhaduje sa, že v priemernej domácnosti predstavuje materiál vhodný na kompostovanie viac ako 40% všetkého odpadu. Udržiavanie kompostu je jedným z pilierov ekologického života. Umožňuje vám produkovať menej odpadu a produkovať cenné hnojivo pre ekologické rastliny. Projekt bol vytvorený pre každodenné použitie v malých sídlach a jeho cieľom je zmeniť návyky. Vďaka modularite zaberá málo miesta a umožňuje vám spracovať veľké množstvo odpadu. Konštrukcia kompostéra zaručuje dobrú okysličenie kompostu a uhlíkový filter chráni pred zápachom.

Názov projektu : Orre, Meno dizajnérov : Adam Szczyrba, Meno klienta : Academy od Fine Arts in Katowice.

Orre Modulárny Kompostér

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.