Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Taška Na Prilbu

Toba Tank

Taška Na Prilbu Toba ponúka možnosť ovládania prúdovej prilby po zaparkovaní vozidla. Úplne vode odpudzujúce a antibaskulačné, sú podšívané, vybavené zipsom, vyrobené z recyklovaných / regenerovaných materiálov s obsahom 87% a prenosné pomocou rúk, ramien a batohu. Toba víta prúdovú prilbu vo vnútri na osobné osobné veci. Pri nosení prilby sa zmení dizajnový vak, pohodlný a odolný. Avšak, ak je opotrebovaný, zips zostáva priľnavý k telu pre úplnú bezpečnosť. Pre každého a pre každú príležitosť pracovný kontext (ak sa pohybujete na dvoch kolesách) a voľný čas. Prvý kryt trysky na prilbu.

Názov projektu : Toba Tank, Meno dizajnérov : Enrico Enrieu and Emanuela Zaniboni, Meno klienta : Toba Tank.

Toba Tank Taška Na Prilbu

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.