Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

Yucoo

Reštaurácia S postupnou zrelosťou estetiky a estetickými zmenami človeka sa moderný štýl, ktorý zdôrazňuje seba a individualitu, stal dôležitým prvkom dizajnu. V tomto prípade ide o reštauráciu, ktorej návrhár chce pre spotrebiteľov vytvoriť mladistvý priestorový zážitok. Svetlo modré, sivé a zelené rastliny vytvárajú priestor pre pohodlie a ležérnosť. Lustr vyrobený z ručne tkaného ratanu a kovu vysvetľuje kolíziu medzi človekom a prírodou a poukazuje na vitalitu celej reštaurácie.

Názov projektu : Yucoo, Meno dizajnérov : Ren Xiaoyu, Meno klienta : 1-Cube Design.

Yucoo Reštaurácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.