Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Quilling

Archangel Michael

Quilling Archanjel Michael je skladba Framed Quilling, ktorú vytvoril Niamh. Inšpirácia pre vytvorenie tohto Quillingovho archanjela Michaela pochádza od jej matky. Keď bola jej babička veľmi chorá, Niamova matka bola v aute a odznak pre archanjela Michaela spadol zo zrkadla do vrecka, keď jej babička odišla, a to im poskytlo všetko pohodlie s vedomím, že je chránená. Cieľom je vytvoriť počiatočný efekt, keď divák pozoruje dielo, čím pritiahne diváka bližšie, aby videl príslušné podrobnosti.

Názov projektu : Archangel Michael, Meno dizajnérov : Niamh Faherty, Meno klienta : Niamh Faherty.

Archangel Michael Quilling

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.