Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lobby Priestor

Liantan Shi

Lobby Priestor Aplikácia veľkého sochárskeho tvaru na zmenu tvaru priestoru a vytvorenie vizuálneho zamerania Najprv si vo vstupnej výške vytvorte veľký zakrivený strop s textúrou dreva a na spodnej časti oblúka vytvorte základňu. Na pravej strane je stĺpik šachty ozdobený do elipsy a povrch je obklopený tromi lístkami lotosu. Vo vizuálnom zážitku je to ako „začínajúci lotos“, ktorý nesie celý priestor v hale.

Názov projektu : Liantan Shi, Meno dizajnérov : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Meno klienta : B.P.S design.

Liantan Shi Lobby Priestor

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.