Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inteligentná Kuchynská Mlyn

FinaMill

Inteligentná Kuchynská Mlyn FinaMill je výkonný kuchynský mlyn s vymeniteľnými a znovu naplniteľnými koreninami. FinaMill je jednoduchý spôsob, ako pozdvihnúť varenie s výraznou chuťou čerstvo zomletého korenia. Stačí naplniť opakovane použiteľné struky sušeným korením alebo bylinkami, zacvaknúť struk na miesto a pomocou gombíka zomlieť presné množstvo korenia, ktoré potrebujete. Vymeňte korenené struky iba niekoľkými kliknutiami a pokračujte v varení. Je to jediný mlynček na všetky vaše koreniny.

Názov projektu : FinaMill, Meno dizajnérov : Alex Liu, Meno klienta : Elemex Limited.

FinaMill Inteligentná Kuchynská Mlyn

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.