Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fotografia

Coming of Age

Fotografia V Japonsku sa oslavuje príchod veku, keď dievčatá a chlapci dovŕšia dvadsať rokov. Je to dôležitá príležitosť, keď opúšťajú svoje dospievajúce deti a dospievajú s právami, povinnosťami a slobodami. Je to formálne podujatie raz za život. Dievčatá zvyčajne nosia kimono a chlapčenské kimono alebo westernový oblek. Každoročne sa táto príležitosť koná každý druhý pondelok v januári.

Názov projektu : Coming of Age, Meno dizajnérov : Ismail Niyaz Mohamed, Meno klienta : Ismail Niyaz Mohamed.

Coming of Age Fotografia

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.